עגלת הקניות שלך ריקה.

כתבות

אודותנו

אמישראגז, החברה האמריקאית ישראלית לגז בע"מ, היא ספקית הגז  המובילה בישראל. כחברה שנוסדה בשנת 1949, נודעת לה חשיבות מרכזית בפיתוח התעשייה, החקלאות והתיירות בישראל, בתרומה לעוצמתה ולחוסנה הכלכלי של המדינה, ובהעלאת רמת החיים של תושביה.

לרשות אמישראגז עומדים ידע עתיר וניסיון רב-שנים בתכנון וביצוע של מערכות מתקדמות  לאספקת אנרגיה, משלל מקורות ולמגוון רחב של שימושים – לבית, לתעשייה, לחקלאות, לתיירות, לבריאות ולתחבורה – מתוך הקפדה יתרה על עקרונות יסוד וערכי ליבה שהקנו לה מוניטין כחברה מובילה בתחומה: מקצוענות ללא פשרות, שירות ללא תחרות, ובטיחות מעל לכול.

כחברה מובילה בשוק הגז, הרואה בשירות ובבטיחות את הבסיס לקיומה, מעמידה אמישראגז לרשות לקוחותיה מערך קשוב, אנושי ומיומן של אנשי מקצוע הדואגים להבטיח אספקה סדירה ובטיחות מרבית. החברה מחויבת לתקנים המחמירים ביותר, ומקפידה  קלה כחמורה בתחומי הבטיחות והגהות בכל פעולותיה.

אמישראגז מפעילה שרשרת אספקה מורכבת – הכוללת ייבוא באמצעות אוניות צובר ייעודיות, קליטה של כמויות גז עצומות בחוות אחסון גדולות, עשרות משאיות חלוקה ומכליות, וכן עורף תפעולי רחב. אלה, לצד מערך ההנדסה הרחב וחטיבת השירות היעילה, משרתים בהצלחה מאות אלפי משפחות ועסקים בישראל, הנהנים מאספקה סדירה ובטוחה של גז בכל מקום, בכל שעה, 365 ימים בשנה.

 נוסף על אספקת האנרגיה מציעה החברה ללקוחותיה מגוון רחב של מוצרים מתקדמים, חסכוניים ויעילים, הפועלים באנרגיית הגז: כיריים לבישול, מחממי מים, תנורי חימום, קמינים, הסקות לחימום  מתקני גריל וציוד מחנאות.

מחויבותה  של אמישראגז כלפי לקוחותיה, חתירתה לקידום ופיתוח משק הגז המתקדם בישראל, ומומחיותה ארוכת השנים בשוק הגז המקומי הם שהקנו לה את מעמדה כחלוצה בתחומה. כישרונה להתעדכן ולהתפתח בהתאם לעולם המשתנה תדיר, ויכולתה לשכלל את מוצריה, שירותיה ושיטות העבודה שלה באמצעות מחקרים עדכניים, הם שמשמרים את מובילותיה העסקית לאורך השנים

עבור לתוכן העמוד