עגלת הקניות שלך ריקה.

כתבות

תשתית ממולצת

 

התשתית המומלצת -כזאת שתענה על כל צורך קיים או עתידי שלכם - הינה הנחת צנרת הכוללת לפחות 3 נקודות גז :

 

נקודה לבישול במטבח , נקודה לחימום מים ונקודה עבור גריל בגינה.


השימושים העיקריים הינם :

  •  נקודת גז לבישול  ברוב הבתים בישראל המטבח ובישול הם הפעילות העיקרית בבית וכיריים גז הינם אמצעי הבישול העיקרי במטבח, היתרון הגדול של כיריים גז הוא השליטה האופטימלית על הטמפרטורה .הלהבה הגלויה מגיבה מיד לכל שינויי בכפתור ההפעלה ומשנה את הטמפרטורה בהתאם. בנוסף ,הן זולות מכיריים חשמליות .אמישראגז מציעה מגוון רחב מאוד של כיריים גז / תנור משולב אשר יענו בצורה מיטבית על צרכי הבישול שלכם.
  • נקודת גז למחמם מים מחמם המים הינו חלופה מצוינת לדוד החשמלי: מהיר יותר, חסכוני יותר ומספק מים חמים ללא הפסקה. בבתים בהם מותקנת מערכת סולארית, מחמם המים יודע לעבוד בשילוב עם דוד השמש וכך חוסך לכם כסף, זמן ומעניק לכם איכות חיים.
  • נקודת גז בגינה עבור גריל –כל מומחה בשר יודע שגריל גז נותן את אותה איכות של מנגל פחמים רק בהרבה פחות עבודה ומאמץ של "המנפנף"…
  • נקודת גז עבור הסקה דירתית מערכת דירתית  הסקה משלבת בין חימום הבית לבין חימום המים הנדרש לחימום המים לרחצה ( או באמצעות רדיאטורים או באמצעות חימום תת ריצפתי ). את ההסקה ניתן להתקין גם על תשתית קיימת והיא מתאימה לרדיאטורים או לחימום תת רצפתי.
  • נקודת גז לקמין  קמין גז מקרין חום , נותן אווירה חמימה בימות החורף..קמין גז קיים במגוון רב של הספקים וסגנונות .הקמין יתוכנן במקום ייעודי שיוקצה לו ובד"כ מצריך תכנון ארובה. לרוב הנקודה תמוקם בסלון או ליד פינת הישיבה.
  • נקודה למחמם חדר מחמם חדר בשיטת אינפרה אדום מקרין חום נעים אשר אינו מייבש את האוויר וניתן לאחסנו בסוף עונת החורף .תנורי חימום החלל קיימים במגוון גוונים , תנורים אלו ניתן לנייד ולהזיז והם לא מצריכים ארובה .
  • נקודת גז למייבש הכביסה  מייבש כביסה המופעל בגז שומר על איכות האריג ומייבש את הכביסה  במהירות  וחוסך לכם זמן וכסף.
עבור לתוכן העמוד