עגלת הקניות שלך ריקה.

כתבות

מוצרים

כיריים גז למטבח –

בישול על גז היא הבחירה של השפים .השפים המקצועיים ביותר מתעקשים לבשל על כיריים גז.לא בכדי 96% מהשפים שנשאלו ענו כי הם מעדיפים לבשל בכיריים גז
טבחים מזהים את השליטה האופטימלית בטמפרטורה ואוהבים את הלהבה הגלויה המגיבה מיד לכל שינויי בכפתור ההפעלה ושינויי הטמפרטורה בהתאם.
הבישול בכיריים גז הוא כלכלי ועולה כמחצית מהבישול בכיריים חשמליות החיסכון הוא של כ -30 אחוז בעלויות האנרגיה
.
אמישראגז מציעה מגוון רחב מאוד של כיריים גז ותנור משולב שיענו בצורה מיטבית על צרכי הבישול שלכם .
מחמם מים בגז –

מוצר איכותי המבטיח זמינות של מים חמים  מייד עם פתיחת הברז ללא צורך בהמתנה בכמות ובטמפרטורה הרצויה לנו. מחמם מים מאפשר שימוש במספר מקלחות במקביל ללא חשש כי יגמרו המים באמצע המקלחת. העובדה כי מחמם המים מחמם רק את כמות המים הנצרכת וכן הוא מסתנכרן עם דוד השמש קרי נכנס לפעולה רק אם אין מים חמים  - מהווה יתרון חשוב בחסכון עלויות.

 

 גריל גז – 

גריל הינו  מוצר נוח החוסך את ההתעסקות הרבה משימוש בפחם. גריל גז נדלק בקלות, נקי יותר, ידידותי לסביבה (ולאוכל שלנו)  קל לעשות בו שימוש חוזר ואפילו יומיומי. היום קיימים מגוון רחב של גרילי גז החל מגריל גז קומפקטי ועד מטבחי חוץ יוקרתיים


קמין גז

קמין גז  הינו  מוצר חימום נפלא, המשרה אווירה נעימה בבית, מפיץ חום רב וחוסך את הצורך בהבאה ואחסון של עצי הסקה.


הסקה מרכזית -

באמצעות רדיאטורים או באמצעות חימום תת רצפתי (בעצם חימום מים באמצעות גז). אמצעים אלו מפיצים חום נעים בבית כל זאת בעליות השוות לכל נפש.
מייבש כביסה בגז –

 עוד מוצר נהדר. מייבש כביסה בגז מייבש את הבגדים באיכות ייבוש מעולה אשר לא פוגמת בבגדים וכן עושה זאת במהירות רבה יותר  - דבר המסייע בחסכון באנרגיה. 
  

 גם בתכנון הגינה נכון לתת את הדעת למוצרי גז –

 

פטריה לחימום המרפסת או הגינה מכשיר יעיל המפיץ חום נעים. ומוצר נפלא נוסף הדורש תכנון מוקדם הוא "בור אש" או בעצם מעין מעגל אש הדומה למדורה אשר ממוקם בחצר מחמם אזור ישיבה סביבו ויוצר אווירה ייחודית בחצר הבית. 
 בבתים בהם מוקמת בריכת שחיה – חימום המים בימות החורף מתבצע באמצעות מערכת הסקה ייחודית 

מחמם חדר מחמם חדר בשיטת אינפרה אדום מקרין חום נעים אשר אינו מייבש את האוויר וניתן לאחסנו בסוף עונת החורף .תנורי חימום החלל קיימים במגוון גוונים , תנורים אלו ניתן לנייד ולהזיז והם לא מצריכים ארובה

גנרטור

עבור לתוכן העמוד